Nagrody - Golf Business League

Nagrody

NAGRODY NA TURNIEJU GOLF BUSINESS LEAGUE

Po pierwszej rundzie

  • I miejsca w klasyfikacji stableford netto w trzech grupach handicapowych  – nagrody rzeczowe
  • I miejsce w klasyfikacji strokeplay brutto dla najniższej grupy handicapowej – nagrody rzeczowe

Dodatkowe nagrody:

  • Longest Drive – nagrody rzeczowe od sponsorów dołków konkursowych
  • Nearest to the Pin – nagrody rzeczowe od sponsorów dołków konkursowych

Po dwóch rundach

  • I, II, III miejsca w klasyfikacji stableford netto w trzech grupach handicapowych – nagrody rzeczowe
  • I miejsce w klasyfikacji strokeplay brutto po dwóch rundach dla najniższej grupy handicapowej – nagrody rzeczowe

Klasyfikacja generalna Golf Business League

W klasyfikacji generalnej (po zakończeniu ligi) nagrodzonych zostanie 9 najlepszych graczy, którzy otrzymają zaproszenie do bezpłatnego udziału w zagranicznym finale.

Do klasyfikacji tej zalicza się sumę punktów stbf netto z maksymalnie trzech turniejów dla każdego zawodnika (3 najlepsze rezultaty stbf z turniejów rozegranych przez gracza w ramach Golf Business League 2022). W przypadku remisu w klasyfikacji generalnej, porównywane będą trzy ostatnie starty gracza.

Zwycięża ten gracz, który w ostatnim rozegranym przez niego turnieju (lub turniejach licząc od ostatnio rozegranego) uzyskał lepszy wynik.

Klasyfikacja generalna będzie prowadzona w 3 grupach HCP z 3/4 handicapu – nagrodzone zostaną 3 najlepsze osoby z każdej grupy HCP .

Przynależność do grup HCP na czas cyklu ustalane są wg aktualnego HCP na dzień startu w pierwszym turnieju w cyklu – oznacza to że gracz zostaje przypisany do grupy na podstawie HCP, jaki miał w dniu pierwszego startu w Biznes Lidze i w tej grupie pozostaje do końca cyklu.

Prawo do udziału w finale zagranicznym obejmuje – zakwaterowanie w luksusowym hotelu ***** (5 dni, BB) w pokoju 2-osobowym, grę na mistrzowskich polach golfowych oraz udział w atrakcjach dodatkowych. Nie obejmuje przelotu. Nagroda nie może być przekazana osobie trzeciej – do wyjazdu uprawniony jest tylko zdobywca nagrody. W przypadku niemożności uczestnictwa w turnieju wyjazdowym – nagroda przepada. Jeśli zwycięzca nagrody wygra ją po raz drugi nagroda nie przechodzi na kolejna osobę z listy.