Wyjazd na BMW Golf Cup International

baner-01-1980x760px.-popr
slide1

Wyjazd na BMW Golf Cup International

Szanowni Państwo

W tym roku oprócz zasadniczej klasyfikacji, będzie również osobna klasyfikacja w trakcie finału w Częstochowie, która wyłoni 3-osobową reprezentację na światowy finał BMW Golf Cup International. W skład reprezentacji Polski wejdzie dwóch mężczyzn, którzy uzyskają najlepsze wyniki stb. netto z pełnego HCP w dwóch grupach HCP: [0-12,4], [12,5-28,4] oraz jedna kobieta w klasyfikacja ogólnej netto [0-28,4].

Limit HCP dla uczestników 28,4.

Turnieje z cyklu BMW Golf Cup International rozgrywane są od 1995 roku – wzięło w nich udział już ponad 100 000 golfistów amatorów z ponad 50 krajów świata. Udział w turnieju BMW Golf Cup International jest wydarzeniem Once in a lifetime. Uczestnicy maja okazję zagrać na najlepszych polach golfowych świata (m.in. w Tajlandii, RPA, Australii, Argentynie, Singapurze). Turnieje BMW Golf Cup International są przygotowywane jak turnieje dla profesjonalistów, z zachowaniem najwyższych standardów. Finał światowy rozgrywany jest na 54 dołkach (3 rundy turniejowe).

Jeśli chcą Państwo przeczytać więcej na temat BMW Golf Cup International zapraszamy na stronę http://www.bmw-golfsport.com/

 

BMW Golf Cup International – World Final 2016

Finał światowy BMW Golf Cup International 2016 zostanie rozegrany w dniach 4-10 marca 2017 w Dubaju na polu Emirates Golf Club. Polskę będzie reprezentować 3-osobowa drużyna w składzie: Agata Bill, Grzegorz Putko i Karol Moczarski. Relacja z finału oraz wyniki na żywo już wkrótce. Trzymamy kciuki za naszych golfistów z Team Polska.

 

 

BMW Golf Cup International – World Final 2015

Finał światowy BMW Golf Cup International został rozegrany w dniach 07-12 marca 2016  w  Republice Południowej Afryki.

Golfiści zostali ugoszczeni przez Fancourt Golf Resort i mieli okazję zagrać na polach wchodzących w skład tego kompleksu –  Montagu i Outeniqua. Projektantem tych pól jest Gary Player, sam ośrodek istnieje już od 1859 roku i jest perełką wśród obiektów golfowych w Afryce.

Gościem specjalnym finału był Colin Montgomerie, który zaszczycił golfistów swoja obecnością. Specjalnie dla uczestników finału poprowadził akademię golfa oraz zaprezentował swoje wspaniałe trofea golfowe.

Colin Montgomerie był również gościem honorowym Gali, która kończyła cały finał oraz w trakcie której odbyła się ceremonia rozdania nagród.

Goście oraz ich osoby towarzyszące w trakcie całego pobytu mogli wziąć udział w BMW Driving Experience and BMW xDriving Experience – warunkiem uczestnictwa jest posiadanie międzynarodowego prawa jazdy (załatwianie formalności związanych z wydaniem takiego dokumentu należy rozpocząć kilka miesięcy przed wyjazdem).