Strona główna - Golf Business League

Golf Business League 2024

Weź udział w tegorocznej edycji turnieju Golf Business League i przeżyj niezwykłe chwile w gronie przyjaciół golfistów, skorzystaj z zaplanowanych atrakcji i zagraj na najlepszych polach golfowych w Polsce!

Aktualności

Akademia Synergii Partnerem Golf Business League 2024!

Akademia Synergii dołącza do grona Partnerów tegorocznego sezonu Golf Business League. Nasz nowy Sponsor przedstawi wszystkim uczestnikom nowe sposoby na polepszenie swojej gry i wyników, a także zadba o dodatkowe emocje i nagrody podczas wszystkich tegorocznych turniejów. Akademia Synergii to grupa ekspertów, która skupia się na wzmacnianiu siły mentalnej w sporcie i biznesie. Oferuje specjalistyczne […]

Newport Logistics Fund dołącza do sponsorów Biznes Ligi

Newport Logistics Fund sponsorem wspomagającym cyklu Golf Business League! Nasz nowy partner ufunduje między innymi nagrody na dołki konkursowe podczas wszystkich czterech turniejów Biznes Ligi w tym sezonie. Przedstawiciele firmy obecni na zawodach będą też służyć merytorycznym wsparciem dla wszystkich osób zainteresowanych inwestowaniem w budowę i komercjalizację różnego rodzaju nieruchomości magazynowych. Newport Logistics Fund to […]

Higasa Properties Sponsorem Wspierającym cyklu Golf Business League!

Higasa Properties, oferująca nowoczesne możliwości inwestycyjne – zarówno dla inwestorów aktywnych jak i pasywnych – dołącza w tym sezonie do cyklu Golf Business League w roli Sponsora Wspomagającego. Nasz Partner szykuje dla uczestników Biznes Ligi dodatkowe niespodzianki i atrakcyjne nagrody. Higasa Properties zapewnia inwestorom stabilny, atrakcyjny zysk dzięki lokowaniu kapitału w nieruchomości handlowe. To bezpieczna […]

HARMONOGRAM

Sprawdź, co zaplanowaliśmy na ten sezon. Najlepsze pola golfowe w Polsce, dwudniowa rywalizacja w tygodniu, turnieje od maja do października.

NAGRODY

Przygotowaliśmy wiele wartościowych nagród po każdym turnieju, a na najlepszych graczy czeka zaproszenie na zagraniczny finał! To co, chcesz powalczyć?

PARTNERZY

To oni mieli bardzo duży wpływw na to, co Was czeka na każdym turnieju! Jazdy testowe, przeloty samolotem, nagrody i atrakcje. Śledź na bieżąco, co nasi partnerzy dla Was przygotowali!

KONTAKT

Masz pytania dotyczące turnieju? A może chcesz dołączyć do grona naszych partnerów? Wszystkie niezbędne informacje kontaktowe znajdziesz na dole strony lub w zakładce kontakt.

GOLF BUSINESS LEAGUE TO
  • SPORTOWA RYWALIZACJA
  • WYJĄTKOWI LUDZIE
  • NIEZAPOMNIANE ATRAKCJE

LIGA BIZNESU

Liga Biznesu została powołana do życia 18 lat temu. Od tego czasu stała się swoistym wyznacznikiem standardów w polskim golfie.

Jako jedyny turniej w Polsce, cykl rozgrywany jest poza weekendem (aby chronić czas przeznaczony dla rodzin biznesmenów), a jego uczestnicy mogą liczyć na zakwaterowanie w najlepszych hotelach oraz wiele atrakcji około turniejowych.