Aero Poznań dołącza do Golf Business League 2021. Zapisz się na lot demonstracyjny Cirrusem

W sezonie 2021 kontynuujemy współpracę z Aero Poznań – jednym z najlepszych ośrodków szkolenia lotniczego w Europie, a także dealerem samolotów Cirrus Aircraft w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii. Aero Poznań przygotowuje dla uczestników Biznes Ligi loty demonstracyjne podczas turniejów. 

Aero Poznań to marka doskonale znana na lotniczej mapie świata. Oferuje szkolenia podstawowe jak i doskonalące dla obecnych i przyszłych pilotów General Aviation. Swoje usługi świadczy głównie w Poznaniu i Warszawie, jednak operuje także na innych lotniskach oferując dolot do studenta.

Szkoląc się w Aero Poznań, uzyskujesz dostęp do doświadczonej kadry instruktorskiej, nowoczesnej floty samolotów oraz wyjątkowych symulatorów. Oszczędzasz także czas dzięki elastycznemu grafikowi dostosowanemu do Twojego kalendarza oraz indywidualnemu podejściu do każdego ze studentów. Aero Poznań pomoże Ci stać się pilotem w zaledwie kilka miesięcy. Dzięki temu możesz podróżować na własnych warunkach po całej Europie nawet 5 razy szybciej niż samochodem. 

Loty demonstracyjne dla uczestników Biznes Ligi. Umów się z Aero Poznań
Zapisz się na lot demonstracyjny Aero Poznań podczas turniejów Golf Business League

Aero to także zaufany serwis dla samolotów oraz wyłączny przedstawiciel marki Cirrus Aircraft w Polsce. Cirrus to producent najpopularniejszych i najbezpieczniejszych samolotów lekkich na świecie, cieszących się pierwszym miejscem w rankingach sprzedaży od blisko 20 lat. Znakiem szczególnym marki są imponujące osiągi, elastyczność oraz CAPS – system spadochronowy dla całego samolotu. 

Na ten rok firma Aero Poznań przygotowała specjalną ofertę leasingową, pozwalającą na to, aby wejść w posiadanie własnego samolotu już od 9000 zł miesięcznie. 

Ponadto – specjalnie dla uczestników Golf Business League – realizowane będą loty demonstracyjne w trakcie turnieju – na każdym z pól. 

Skontaktuj się z Agatą Zbyszewską, aby omówić szczegóły (azbyszewska@poznan.aero). Liczba miejsce ograniczona. 

Do zobaczenia na polach!