Borjomi partnerem turniejów golfa Golf Business League 2021

W ubiegłym roku świętowaliśmy razem z Borjomi 130 urodziny tej marki. W 2021 kontynuujemy współpracę i celebrujemy pozytywny wpływ wody na organizm. Miło nam powitać Borjomi wśród partnerów Biznes Ligi.

Legenda Borjomi narodziła się w 1890 roku, ale źródła mineralne wody zostały odkryte jeszcze dawniej, bo ponad tysiąc lat temu. Najprawdopodobniej wtedy woda Borjomi była wykorzystywana zarówno do kąpieli, jak i do picia. Potem źródła zostały na długo zapomniane, a miejsca, gdzie występowały – opuszczone.

Na szczęście znowu jest wydobywana, dzięki czemu możemy ją dzisiaj smakować. 

Naturalna woda mineralna Borjomi jest pochodzenia wulkanicznego. Wiek wody szacowany jest na ponad 1500 lat. Na powierzchnię wypychana jest z głębokości 8-10 kilometrów przez naturalny dwutlenek węgla. 

W odróżnieniu od wielu wód mineralnych woda Borjomi nie ostyga pod ziemią i wypływa na powierzchnię ciepła (38-41°С). Po drodze wzbogaca się o sole różnych minerałów znajdujących się w skałach gór Kaukazu.

Borjomi będzie nam towarzyszyła podczas każdego turnieju z serii Golf Business League. 

Koniecznie zwróćcie uwagę na charakterystyczną butelkę. Wykonana z niebiesko-zielonego szkła lub plastiku z wytłoczonym na nim jeleniem – to symbol doliny Borjomi. Dzięki temu zawsze można ją łatwo rozpoznać. 

Do zobaczenia na polach!