CANA Concept partnerem turnieju golfa Golf Business League 2021

Nasz nowy partner jest producentem ekskluzywnych kuchni ogrodowych. Podczas turnieju w Sobieniach Królewskich przedpremierowo zaprezentuje model kuchni przygotowywany na 2022 rok. Na polu zorganizuje również konkurs z niemałą nagrodą. 

Kuchnie ogrodowe są popularne w krajach basenu Morza Śródziemnego. CANA Concept jest prekursorem tego trendu w Polsce, gdzie również zaczynamy doceniać wygodę rozwiązania. Kuchnie zewnętrzne marki charakteryzują się elegancją oraz trwałością i całkowitą odpornością na skrajne warunki atmosferyczne.

Modułowa konstrukcja kuchni CANA wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej została uszlachetniona niepowtarzalnymi spiekami kwarcowymi na blatach i frontach, podkreślającymi ich ekskluzywny charakter.

Ekskluzywne kuchnie ogrodowe CANA Concept

W Sobieniach Królewskich nasz partner przedpremierowo zaprezentuje kuchnię z linii CANA Style 6M NOVA – model zaplanowany na rok 2022.

Dopełnieniem kuchni są wózki pomocnicze. To łącznik pomiędzy wnętrzem domu a tarasem czy ogrodem. Posiadają trzy półki, a środkową można wysunąć, dzięki czemu jednym ruchem staje się tacą do serwowania. 

Jeden z takich wózków – jednomodułowy CANA Concept 1M – będzie można wygrać w konkursie na polu golfowym. Osoba, która zwycięży, w konsultacji z CANA Concept dopasuje wózek do swojej aranżacji tarasu.