Higasa Properties Sponsorem Wspierającym cyklu Golf Business League!

Higasa Properties, oferująca nowoczesne możliwości inwestycyjne – zarówno dla inwestorów aktywnych jak i pasywnych – dołącza w tym sezonie do cyklu Golf Business League w roli Sponsora Wspomagającego. Nasz Partner szykuje dla uczestników Biznes Ligi dodatkowe niespodzianki i atrakcyjne nagrody.

Higasa Properties zapewnia inwestorom stabilny, atrakcyjny zysk dzięki lokowaniu kapitału w nieruchomości handlowe. To bezpieczna forma pomnażania kapitału, gdyż bazuje na wieloletnich umowach najmu z czołowymi sieciami handlowymi.

 

Żyj aktywnie. Zarabiaj pasywnie.

W myśl hasła: „Żyj aktywnie. Zarabiaj pasywnie” Higasa Properties pomaga inwestorom w pomnażaniu ich kapitału. Nowoczesne modele inwestowania pozwalają osiągnąć atrakcyjną stopę zwrotu z inwestycji przy najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Próg wejścia dla inwestorów indywidualnych to 200 000 PLN, a minimalny zysk to ok. 7% w skali roku.

Podczas turniejów Golf Business League nasz Sponsor podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w inwestowaniu w nieruchomości handlowe, a także zadba o atrakcje dodatkowe dla uczestników turniejów, fundując m.in. nagrody na dołki konkursowe.

Firmę na turniejach Biznes Ligi reprezentować będzie m.in. Agnieszka Kozłowska, Prezes Zarządu Higasa Properties, która także jest zapaloną golfistką.

„Higasa Properties na rynku nieruchomości komercyjnych, działa od ponad 7 lat, stale poszerzając portfolio swoich zrealizowanych projektów – zarówno parków handlowych jak i lokali handlowych. Będzie nam niezwykle miło gościć na turniejach Golf Business League. Sportowe zasady fair-play są nam niezwykle bliskie nie tylko w naszych sportowych, golfowych aktywnościach, ale i w biznesie. Spotkajmy się podczas rozgrywek, które są doskonałą platformą do wspólnego poznania się i wymiany doświadczeń” – mówi Agnieszka Kozłowska.

Pierwsza okazja nadarzy się 28-29 maja na polu Rosa Golf Club, gdzie odbędzie się pierwszy tegoroczny turniej Biznes Ligi! Sprawdź pełen tegoroczny terminarz i zapisz się już dziś.