Loty demonstracyjne dla uczestników Biznes Ligi. Umów się z Aero Poznań

Partner naszego turnieju – Aero Poznań – zaprasza uczestników Biznes Ligi na loty demonstracyjne najczęściej wybieranym samolotem biznesowym General Aviation – Cirrusem serii SR.

Zależy Ci na błyskawicznym i komfortowym podróżowaniu po Europie bez oglądania się na problemy linii lotniczych? Chcesz się uniezależnić od rozkładów lotu, zrezygnować z kolejek przy odprawie oraz powiększyć listę kierunków o lokalne lotniska, których w samej Polsce jest blisko 100? Cenisz prywatność i sterylne warunki podróżowania? Prywatny samolot to odpowiedź na wyzwania przed jakimi stoją obecnie regularni przewoźnicy. 

Prywatnie i bezpiecznie

Jeśli analizujesz możliwość zainwestowania w prywatny samolot wraz z usługą pilota dyspozycyjnego lub sam myślisz o licencji, skontaktuj się z Aero Poznań. Firma oferuje pomoc i profesjonalne doradztwo w trakcie lotu demonstracyjnego na pokładzie samolotu biznesowego General Aviation – Cirrusa serii SR, wyposażonego między innymi w system ratunkowy w postaci spadochronu dla całego samolotu (CAPS®).

Latając własnym Cirrusem, decydujesz kiedy, dokąd i z kim lecisz. Wylądujesz w sąsiedztwie Twoich biznesów, ulubionych pól golfowych i kurortów. Co istotne, restrykcje związane z kwarantanną nie obowiązują załóg lotniczych.

Zacznij oszczędzać bezcenny czas i pozwól się zaskoczyć nowymi możliwościami. 

Chcesz odbyć lot demonstracyjny w trakcie turnieju w Sobieniach Królewskich? Skontaktuj się z Aero Poznań: Agata Zbyszewska-Brzykcy, azbyszewska@poznan.aero, tel. +48 665 104 508. Liczba slotów ograniczona.