Nowy partner, nowa Biznes Liga. Startujemy w maju!

To będzie 13. Biznes Liga. Przy tej edycji nawiązaliśmy współpracę z nowym sponsorem tytularnym – znaną z miłości do golfa marką Porsche. Odświeżoną formułę cyklu – już jako Porsche Golf Business League – zaprezentujemy w dniach 14 – 15 maja we Wrocławiu.

Wraz ze zmianą sponsora tytularnego wprowadzamy do cyklu kilka zmian, odświeżając formułę. Turnieje będą dwudniowe rozgrywane indywidualnie w klasyfikacji stableford netto w trzech grupach handicapowych, zgodnie ze światowy regulaminem turniejów organizowanych przez markę Porsche. Dodatkowo prowadzona będzie klasyfikacja strokeplay brutto.

Czeka nas sześć dwudniowych turniejów na czołowych polskich polach. Gramy tradycyjnie wtorek – środa. Walczymy przede wszystkim o wyjazd na zagraniczny finał Biznes Ligi. To nagroda główna, ale w ciągu całego sezonu czeka nas dużo więcej nagród i niespodzianek, o czym będziemy stopniowo informować. A już teraz możemy zdradzić, że w ramach jednego z turniejów zostanie rozegrany Porsche Golf Cup, który wyłoni polską reprezentację na światowy finał rozgrywany co roku na Majorce.

Kiedy startujemy? 14 – 15 maja na polu Toya Golf & CC. Po zakończonej rundzie zapraszamy na wieczorny bankiet, którego gospodarzem będzie Dom Klubowy Toya Golf.

Biznes Liga jest organizowana nieprzerwanie od 2007 roku. Cykl turniejów kierowany jest głównie do prezesów i kadry zarządzającej polskich i europejskich przedsiębiorstw.

Biznesowy charakter turnieju podkreślają jego uczestnicy. To osoby zaproszone indywidualnie do zawodów, często nazwiska znane z okładek magazynów biznesowych. Nie bez znaczenia jest termin i formuła. Zawody rozgrywamy w tygodniu, tak aby chronić czas wolny przeznaczony dla rodzin biznesmenów.