Porsche Golf Cup 2019

W ramach jednego z turniejów cyklu Porsche Golf Business League zostanie również rozegrany turniej Porsche Golf Cup, który odbędzie się 25-26 czerwca na polu Sobienie Królewskie pod Warszawą. Turniej po raz kolejny jest oficjalnymi eliminacjami do światowego finału Porsche World Cup, który jak co roku odbędzie się na Majorce. Team Poland będą reprezentować zwycięzcy trzech grup handicapowych [0-12], [12,1-24], [24,1-36] w klasyfikacji stableford netto oraz zwycięzca kategorii strokeplay brutto. Zawody są przeznaczone dla potencjalnych oraz dotychczasowych klientów marki Porsche.

Marka Porsche już od 1988 roku organizuje rozgrywki Porsche Golf Cup. Jest to seria turniejów eliminacyjnych, rozgrywanych na całym świecie, zwieńczona wielkim finałem, na którym na kilka dni spotykają się zawodnicy z całego świata by w fantastycznych warunkach walczyć o tytuł najlepszego.

Turniej połączony jest z jazdami testowymi najnowszymi modelami marki Porsche, masą dodatkowych konkursów, wieczornym rozdaniem nagród. Na uczestników czeka dużo emocji, rywalizacji i sportowej adrenaliny.