Sol Marina nowym partnerem Porsche Inter Auto Polska Golf Business League

Sol Marina to unikatowe połączenie luksusowych apartamentów i mariny. Inwestycja powstaje w Gdańsku, a jej ambasadorem jest Mateusz Kusznierewicz. Znany z zamiłowania do golfa żeglarz i olimpijczyk zagra w najbliższym turnieju Biznes Ligi. Będziemy mieli też okazję wziąć udział w konkursach przygotowanych przez partnera.

Sol Marina to projekt grupy Dekpol, która specjalizuje się w inwestycjach premium. Powstaje przy nabrzeżu Martwej Wisły nieopodal Wyspy Sobieszewskiej. Otacza ją park krajobrazowy oraz rezerwaty przyrody Ptasi Raj i Mewia Łacha. Dzięki temu mieszkańcy mogą mieć pewność, że Sol Marina jest ostoją spokoju. Jednocześnie apartamenty położone są blisko centrum Gdańska.

Natura łączy się tu z elitarnym charakterem budynków mieszkalnych. Do apartamentu istnieje możliwość dokupienia własnego miejsca do cumowania jachtu lub łodzi motorowej. Wyjście na pełne morze z nabrzeża Martwej Wisły zajmie tylko 20 minut.

Ambasadorem inwestycji jest Mateusz Kusznierewicz, polski żeglarz sportowy i dwukrotny medalista olimpijski. Znany sportowiec jest też miłośnikiem golfa i zagra z nami w najbliższy wtorek. To nie wszystko. Nasz partner specjalnie dla uczestników turnieju przygotował dwa konkursy.

Pierwszy konkurs rozegrany zostanie na jednym z dołków pola Toya Golf podczas pierwszej rundy we wtorek. Drugi poprowadzi osobiście Mateusz Kusznierewicz po zakończeniu drugiej rundy w środę. Co będzie do wygrania? W obu przypadkach nagrodą jest zaproszenie dla dwóch osób do Gdańska do Hotelu Grano lub do Hotelu Almond. Zainteresowani będą mogli zapytać o inwestycję osobiście w biurze inwestora.

Bardzo nam miło, że inwestycja Sol Marina Dewelopera Dekpol została partnerem turniejów Biznes Ligi. Do zobaczenia we wtorek na polu Toya Golf.