SunRoof partnerem turnieju golfa Golf Business League 2021

SunRoof tworzy nowoczesne dachy solarne, które są eleganckie i bardzo wydajne. Dzięki nim oszczędzamy na kosztach energii i jesteśmy po prostu ekologiczni. Cieszymy się, że dostawcy tych innowacyjnych rozwiązań znaleźli się wśród partnerów tegorocznej Biznes Ligi. 

Dach solarny różni się od paneli fotowoltaicznych montowanych na budynkach. Jest połączeniem dachówki z ogniwami fotowoltaicznymi i zastępuje tradycyjny dach. Dzięki temu dach solarny jest niezwykle elegancki, wydajny i produkuje ekologiczną energię na potrzeby domu czy samochodu. Oprócz dachów SunRoof tworzy solarne fasady oraz carporty. 

Technologie SunRoof są na tyle innowacyjne, że zmieniają sposób, w jaki żyjemy i wpływamy na środowisko. W Skandynawii, z której pochodzi marka, mieszkańcy dbają o ekologię, wysoko cenią bliski kontakt z naturą, a golf jest sportem numerem jeden. Wartości firmy odpowiadają wartościom tej dyscypliny sportu. SunRoof charakteryzuje bowiem dbałość o detale, bezkompromisowość, jakość oraz elegancja. 

Estetyczny dach solarny firmy SunRoof – napędzany słońcem, ekologiczny

Solarne rozwiązania 2w1 to pionierska na światową skalę odpowiedź na zapotrzebowanie na samowystarczalne energetycznie domy. Dach SunRoof zastępuje tradycyjne pokrycie dachowe i wytwarza prąd ze słońca bez dodatkowych instalacji fotowoltaicznych. Unikalny design zastosowany również w fasadach 2w1 i samochodowych wiatach solarnych to zasługa modułów glass-glass, które są ultralekkie i cienkie, a jednocześnie najbardziej wytrzymałe. 

Już niebawem będzie można dowiedzieć się więcej o innowacyjnych rozwiązaniach solarnych. SunRoof będzie nam towarzyszył podczas turnieju Gold Business League na polu Rosa Private Golf 24 i 25 sierpnia. 

Nasz nowy partner zapewni także uczestnikom Biznes Ligi nagrody. Wypatrujcie namiotu SunRoof i przyjrzyjcie się przełomowej technologii tej marki. 

Do zobaczenia na polach!