Zmiany w harmonogramie Golf Business League 2021 – pierwszy turniej golfa później

Obecnie przepisy nie pozwalają nam na organizację pierwszego turnieju golfa w Sobieniach Królewskich pod koniec maja. Dlatego  Biznes Liga wystartuje 29 czerwca na Mazurach. W Sobieniach Królewskich spotkamy się na początku października.

Jaki jest powód przesunięcia terminu zawodów w Sobieniach? Z uwagi na obostrzenia restauracja w klubie musi pozostać zamknięta, a posiłki mogą być serwowane wyłącznie na zewnątrz. Dodatkowo w hotelu dostępnych jest jedynie 50% pokoi. To uniemożliwia organizację zawodów w takiej formie, jaką chcielibyśmy zapewnić uczestnikom.

Dlatego podjęliśmy decyzję, że rozpoczniemy rywalizację miesiąc później. Dzięki temu zmieni się tylko termin zawodów w Sobieniach Królewskich – na 5-6 października. Tym samym Sobienie Królewskie będą gospodarzem finału tegorocznej Biznes Ligi. Zadbamy o to, aby było to niezapomniane wydarzenie. 

Rezerwacje i płatności dotyczące turnieju w Sobieniach zostają automatycznie przeniesione na nowy termin. Jeśli jednak chcesz zrezygnować z uczestnictwa i otrzymać natychmiastowy zwrot środków, napisz proszę na adres kamila.nowakowska@golf24.pl.

Harmonogram Golf Business League 2021

29-30 czerwca – Mazury G&CC, Hotele: Mazury i Przystań, Olsztyn

24-25 sierpnia – Rosa Private GC, Hotel Arche, Częstochowa

14-15 września – Toya G&CC, Haston City Hotel, Wrocław

5-6 października – Sobienie Królewskie G&CC, Hotel Sobienie Królewskie, Warszawa