Aero Poznań sponsorem turnieju golfa Golf Business League 2022

Aero Poznań towarzyszyło nam w 2020 oraz 2021 i dlatego mamy ogromną przyjemność ponownie współpracować z jednym z najlepszych ośrodków szkolenia lotniczego w Europie. Witamy w tegorocznej Biznes Lidze.

Aero Poznań oferuje szkolenia podstawowe i doskonalące dla obecnych i przyszłych pilotów General Aviation. Główną bazę dla swoich usług posiada w Poznaniu i Warszawie, operuje jednak także na innych lotniskach w Polsce, oferując dolot do studenta.

Nasz partner buduje swoją pozycję na rynku w oparciu o:

  • Doświadczoną kadrę instruktorów certyfikowanych przez producenta samolotów Cirrus Aircraft
  • Nowoczesną flotę samolotów szkoleniowych
  • Profesjonalne symulatory lotu działające w trybie full-motion

Dzięki Aero Poznań możesz zdobyć licencję pilota w zaledwie kilka miesięcy, godząc lekcje pilotażu z obowiązkami osobistymi i zawodowymi. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu i przyjaznemu programowi szkolenia, który oparty jest o zajęcia indywidualne z instruktorem realizowane w sposób elastyczny z uwzględnieniem kalendarza i dostępności studenta.


Aero Poznań operuje na różnych lotniskach w Polsce, oferując dolot do studenta

Aero to także zaufany serwis dla samolotów oraz doświadczony broker marki Cirrus Aircraft w Polsce. Cirrus to producent najpopularniejszych i najbezpieczniejszych samolotów lekkich na świecie, cieszących się pierwszym miejscem w rankingach sprzedaży od blisko 20 lat. Znakiem szczególnym marki są imponujące osiągi, elastyczność oraz CAPS  ratunkowy system spadochronowy dla całego samolotu.

W sezonie 2022 firma Aero Poznań przygotowała dla uczestników Biznes Ligi nagrodę specjalną. Do wygrania będzie kurs zapoznawczy do licencji pilota PPL(A). Stanowi on jeden dzień z życia pilota-adepta uwzględniając ciekawe zajęcia teoretyczne, sesję w symulatorze full-motion samolotu Cirrus SR22T oraz ćwiczenia praktyczne w samolocie Cirrus Aircraft. Wszystko w przyjaznej, profesjonalnej atmosferze.

Do zobaczenia na polach!