Pierwsza Dzielnica sponsorem turnieju golfa Golf Business League 2022

Powstaje w sercu Katowic i posiada specjalną ofertę dla inwestorów, dzięki której nie trzeba się martwić formalnościami ani obsługą nieruchomości. Budowana przez doświadczonego dewelopera TDJ Estate Pierwsza Dzielnica będzie nam towarzyszyła w sezonie 2022. Witamy w Biznes Lidze. Pierwsza Dzielnica to rodzinny zespół mieszkaniowy zlokalizowany w rejonie ulic Góreckiego i Dobrowolskiego w Katowicach. Co wyróżnia tę inwestycję? Zdecydowanie wyjątkowe sąsiedztwo, gdyż w pobliżu znajduje się Strefa Kultury z kosmicznym Spodkiem, Międzynarodowym Centrum Kongresowym, Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia (NOSPR) oraz Muzeum Śląskim. Wszystko, czego szukają osoby kochające wielkomiejski styl życia. Architektura inwestycji skupia się na wygodzie i komforcie nie tylko mieszkańców, ale także wszystkich użytkowników miasta. Funkcjonalność przestrzeni łączy się tu z odpoczynkiem i domową atmosferą. Pierwsza Dzielnica to nie tylko dobre miejsce do mieszkania ale również świetna lokata kapitału. TDJ razem z partnerami opracował specjalną ofertę dla inwestorów. Dzięki tej współpracy partnerzy kompleksowo zajmują się opieką nad zakupionym mieszkaniem. Załatwiają wszystkie kwestie formalne i prowadzą bieżącą obsługę nieruchomości. Cel jest jeden, jak najwięcej korzyści dla inwestora przy jak najmniejszym jego zaangażowaniu czasowym.
W sąsiedztwie Pierwszej Dzielnicy znajduje się m.in. Strefa Kultury z kosmicznym Spodkiem, Międzynarodowym Centrum Kongresowym, Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia oraz Muzeum Śląskim
Inwestorem Pierwszej Dzielnicy jest spółka TDJ Estate, należąca do polskiej rodzinnej firmy inwestycyjnej TDJ. Dziękujemy za zaangażowanie w golfową Biznes Ligę. Do zobaczenia na polach!