Silesia Ring sponsorem turnieju golfa Golf Business League 2022

Silesia Ring to profesjonalne centrum motoryzacyjne z jedyną w Polsce pełnowymiarową nitką wyścigową zgodną ze standardami FIA i w pełni rozbudowaną infrastrukturą. Obsługujące marki premium: PORSCHE, BMW, AUDI, AMG, FERRARI, Lamborghini, McLaren. Z bogatą ofertą i apetytem na więcej. To miejsce warte zachodu.

Silesia Ring znajduje się w Kamieniu Śląskim na Opolszczyźnie, w pięknym otoczeniu łąk i lasów. Miejsce to ma bogatą historię związaną z motoryzacją – do 2003 roku odbywały się tutaj Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski.

Sama lokalizacja obiektu jest ogromnym atutem, z dala od zgiełku codzienności z bogatą ofertą dla klientów indywidualnych i grupowych.

Silesia Ring w założeniach ma ambicje sprostać najbardziej wymagającym wyzwaniom. Do dyspozycji fanów motoryzacji są boksy znajdujące się na terenie padoku, budynek konferencyjno-usługowy z widokiem na całą nitkę toru, tarasy widokowe na 2 kondygnacjach, sale szkoleniowe, show room. Dla wygody gości dostępne jest zaplecze cateringowe z przestrzenią eventową.

Dodatkowo w bezpośrednim sąsiedztwie toru zlokalizowany jest nowoczesny hangar lotniczy o powierzchni 1600 m oraz hotel i restauracja. Sąsiadujemy z Karolinka Golf Park (9-dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej).

Tor wyścigowy Silesia Ring to miejsce spotkań żądnych przygód fanów motoryzacji, którzy w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach mogą przeżyć niesamowite emocje. To także miejsce wymiany doświadczeń, szkoleń i treningów.

Silesia Ring to pasja, pozytywne emocje, sportowy duch walki i ludzie, których łączy ogromna miłość do szybkiej jazdy.

Cieszymy się, że w sezonie 2022 Silesia Ring dołącza do golfowej Biznes Ligi.

Do zobaczenia na polach!