Accolade sponsorem Golf Business League 2022

W 2021 mogliście spotkać naszego partnera na jednym z turniejów golfa. W tym roku firma Accolade będzie nam towarzyszyła przez cały sezon. Spółka inwestuje w nowoczesne parki przemysłowe i może się pochwalić wyróżnieniem „Najbardziej zielony budynek przemysłowy na świecie”.

Pamiętacie niebieską piramidę z piłeczek golfowych? Jeśli tak, to pewnie graliście w Biznes Lidze na polu Toya Golf we Wrocławiu w 2021.

Ogromnie się cieszymy, że firma Accolade zdecydowała się tym razem zaangażować w cały sezon. Będzie nam towarzyszyła podczas rozgrywek na wszystkich polach.

Accolade Holding działa w sześciu krajach w Europie, gdzie inwestuje w nowoczesną i zrównoważoną infrastrukturę dla biznesu globalnych marek, głównie w obszarach e-commerce, produkcji i logistyki.

Jest właścicielem sieci 47 parków przemysłowych z certyfikatem BREEAM w Czechach, Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Holandii i Słowacji.

Accolade inwestuje również w rewitalizację terenów poprzemysłowych, które stanowią obecnie ponad jedną trzecią portfela. Budynek na zrewitalizowanym terenie Zakładów Inżynieryjnych Cheb był pierwszym projektem w Republice Czeskiej, który otrzymał ocenę zrównoważonego rozwoju „Outstanding” i rekordowy wynik 90,68% zgodnie z globalnym certyfikatem zrównoważonego rozwoju BREEAM.

Dziękujemy za zaangażowanie w Biznes Ligę. Do zobaczenia na polach!