Golf Business League: 15. edycja z wyjątkową niespodzianką

 

Dodatkowy turniej w harmonogramie, jeszcze więcej motoryzacyjnych emocji i bankiet-niespodzianka z zaskakującą lokalizacją – cykl Golf Business League obchodzi w tym roku okrągły, 15. jubileusz, a takie urodziny zobowiązują! Najpopularniejsza biznesowa seria w kraju nie zwalnia tempa, a wprost przeciwnie – nabiera coraz większego rozpędu.

Seria, zgodnie z sugestiami uczestników, została rozszerzona o dodatkowe rozgrywki. O motoryzacyjne emocje podczas pięciu tegorocznych turniejów cyklu zadba po raz kolejny sponsor generalny serii Porsche Centrum Warszawa należące do importera Porsche Inter Auto Polska. To już kolejny rok współpracy pomiędzy biznesową serią a marką Porsche, która z golfem związana jest od wielu lat zarówno na gruncie golfa zawodowego, jak i amatorskiego.

W tegorocznym harmonogramie Biznes Ligi nie zabraknie także nowości. W sierpniu cykl po raz pierwszy zawita na pole, które dopiero co otworzy się dla golfistów. Black Water Links to nowo powstały obiekt, na który od lat czekali gracze nie tylko z Poznania, ale i z całej Polski. To właśnie wtedy wraz ze sponsorem Aero Poznań organizatorzy zaplanowali bankiet, którego szczegóły na razie owiane są tajemnicą. Jedno jest pewne – tego w polskim golfie jeszcze nie było!

Cykl wystartuje na przełomie maja i czerwca w Warszawie na Sobieniach Królewskich, finał odbędzie się na początku października we Wrocławiu (Wrocław Golf Club).

Znamy już także datę i lokalizację finału zagranicznego, na który zaproszeni zostaną laureaci klasyfikacji generalnej Biznes Ligi (w sumie 9 osób). Turniej Finally Together odbędzie się 19–26 listopada 2022 r. w Belek w Gloria Golf Resort.

Harmonogram 2022:

  • 31 maja – 1 czerwca, Warszawa – Sobienie Królewskie / Hotel Sobienie Królewskie
  • 12 – 13 lipca, Częstochowa – Rosa Private Golf Club / Hotel Arche
  • 16 – 17 sierpnia, Poznań – Black Water / Moxy Poznań Airport (Marriot)
  • 6 – 7 września, Olsztyn – Mazury Golf&CC / Hotel Mazury Golf&CC i Hotel Przystań
  • 4 – 5 października, Wrocław – Wrocław Golf Club, Haston City Hotel – FINAŁ KRAJOWY
  • 19–26 listopada, Belek – Gloria Golf Resort – FINAŁ ZAGRANICZNY