Jet Me in Hangar Party, czyli Biznes Liga na Black Water Links z wyjątkową atrakcją

Już w przyszłym tygodniu, 16–17 sierpnia, rozegramy kolejny – wyjątkowy pod wieloma względami – turniej Golf Business League. Tym razem, po raz pierwszy w historii, odwiedzimy nowo otwarte pole golfowe Black Water Links pod Poznaniem, ale to niejedyna nowość, jaką szykujemy dla Was podczas trzeciego w tym sezonie turnieju Biznes Ligi. Szykujcie się na imprezę inną niż wszystkie!

Jet Me in Hangar Party – pod taką nazwą we współpracy z naszymi partnerami – Aero Poznań i Jet Me In – zaplanowaliśmy dla was niezwykły, ekskluzywny bankiet, wieńczący wtorkowe zmagania na greenach Black Water Links. Będzie to niezwykły wieczór pełen nowoczesnych samolotów, świetnego jedzenia i dobrej muzyki w hangarze Aero Poznań na terenie lotniska Poznań-Ławica. Takiej imprezy w historii Biznes Ligi jeszcze nie było.

Oprócz wieczornej zabawy w hangarze Aero Poznań na uczestników turnieju czekają dwa dni sportowych wyzwań. Po pierwszej rundzie już tradycyjnie przyznamy nagrody za Best Round w trzech grupach HCP, w kategorii stroke play brutto oraz uhonorujemy laureatów dołków konkursowych. Zwycięzców rywalizacji na Black Water Links poznamy w środę.

Oprócz miejsc i nagród zawodnicy powalczą także o kolejne punkty do prowadzonej podczas całego sezonu klasyfikacji generalnej. Nagrodą główną dla laureatów całorocznej rywalizacji są zaproszenia do udziału w kilkudniowym turnieju zagranicznym z zakwaterowaniem w luksusowym hotelu. Tym razem finalistów Biznes Ligi w ramach turnieju Finally Together (19–26 listopada 2022 r.) ugości Gloria Golf Resort w tureckim Belek.

Tegoroczna odsłona Biznes Ligi już po raz odbywa się przy wsparciu sponsorów, w tym generalnego – Porsche Centrum Warszawa należący do importera Porsche Inter Auto Polska. Dziękujemy im za wsparcie.

A tymczasem – do zobaczenia w Poznaniu!