Eurocast sponsorem Golf Business League

Do teamu Golf Business League dołącza kolejny sponsor! Podczas tegorocznych rozgrywek wspierać nas będzie firma Eurocast, jedno z największych przedsiębiorstw w Polsce zajmujące się produkcją nowoczesnych folii, przeznaczonych do produkcji opakowań do żywności, a także innych zastosowań w przemyśle.

Tym, co wyróżnia Eurocast, jest innowacyjność – i to w bardzo szerokiej skali, zarówno w aspekcie podejścia do kwestii środowiskowych, procesów, jak i innowacyjnych maszyn zapewniających wysoką jakość przetwórczą, ale również spełniających bardzo wygórowane w branży standardy BHP.

Spółka powstała w 1997 r. i zajmuje się produkcją szerokiego asortymentu wielowarstwowych, nowoczesnych folii giętkich z polipropylenu i polietylenu oraz folii sztywnych PET, przeznaczonych do produkcji opakowań do żywności i opakowań medycznych, a także różnych zastosowań w przemyśle.

Firma świadczy również usługi metalizacji i laminacji. Obecnie fabryka zajmuje powierzchnie magazynowo-produkcyjne o wielkości 14000 m² i zatrudnia ponad 200 pracowników. Ponadto, spółka posiada rozbudowaną sieć agentów/dystrybutorów na terenie całej Europy.

Więcej o działalności firmy na www.eurocast.com.pl

Witamy w Biznes Lidze!