Poznaj aktualny harmonogram golfowej Biznes Ligi

Harmonogram tegorocznego Porsche Inter Auto Polska Golf Business League zweryfikował koronawirus. Dzisiaj wiemy, że sezon wystartuje z opóźnieniem i trudno będzie nam się zmieścić ze wszystkimi rozgrywkami golfowej Biznes Ligi. 

Dobra wiadomość jest taka, że jesteście spragnieni gry w Biznes Lidze! Skąd wiemy? Dopytywaliście o aktualne terminy rozgrywek i z niecierpliwością wyczekiwaliście startu sezonu. Tak samo zresztą my!

Nareszcie możemy powiedzieć, jak będzie wyglądał tegoroczny sezon. Wystartuje z opóźnieniem i trudno będzie nam się zmieścić ze wszystkimi eliminacjami, które planowaliśmy wcześniej (koronawirus zweryfikował nasze turniejowe plany). 

Turniejów będzie mniej w tym sezonie. To nie była łatwa decyzja, ale konieczna. Zawody, które planowaliśmy w dniach 16-17 czerwca na polu Kraków Valley zostały odwołane. Pierwszy w tym sezonie turniej rozegramy miesiąc później, ale nie na polu Sierra Golf Resort, bo tam z przyczyn niezależnych od nas nie możemy.

Gdzie i kiedy dokładnie zagramy? Pierwszy turniej odbędzie się w dniach 14-15 lipca na Mazurach. Pozostałe terminy i pola pozostają bez zmian. 

Harmonogram Porsche Inter Auto Polska Golf Business League:

14-15 lipca – Mazury Golf & CC, Olsztyn
25-26 sierpnia – Sobienie Królewskie, Warszawa
15-16 września – Rosa Private Golf Club, Częstochowa
6-7 października – Toya Golf, Wrocław

Teraz już nic nie powinno stanąć nam na przeszkodzie w rozegraniu Porsche Inter Auto Polska Golf Business League. Wszystkie turnieje zorganizujemy oczywiście na biznesligowym poziomie.