Aero Poznań partnerem Porsche Inter Auto Polska Golf Business League

Niezwykle miło powitać nam w Biznes Lidze nowego partnera – Aero Poznań. Chcesz się nauczyć latać i poznać możliwości płynące z posiadania licencji pilota oraz własnego samolotu? Sprawdź możliwości naszego nowego partnera. 

Aero Poznań to certyfikowany ośrodek szkolenia lotniczego Platinum Cirrus Training Center autoryzowany przez producenta samolotów Cirrus Aircraft. Przez pilotów General Aviation uznawany jest za jeden z najlepszych tego typu na świecie dzięki jakości oferowanych szkoleń i obsługi, indywidualnemu podejściu do studentów oraz infrastrukturze, w której skład wchodzi nowoczesny ośrodek wyposażony w symulatory lotu full-motion oraz nowoczesną flotę samolotów.

Obok działalności szkoleniowej firma prowadzi autoryzowany serwis lotniczy Aero Poznań Maintenance oraz oferuje usługi eventowe osadzone w świecie awiacji. 

Ponadto Aero Poznań jest wyłącznym przedstawicielem amerykańskiego producenta samolotów Cirrus Aircraft w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii. Samoloty serii Cirrus SR od 18 lat są najchętniej wybieranymi samolotami w swojej klasie. Najnowszy produkt amerykańskiego producenta – Cirrus Vision Jet w 2019 roku stał się najczęściej kupowanym odrzutowcem na świecie w kategorii private jet. Jeśli chcesz umówić się na lot demonstracyjny, skontaktuj się z przedstawicielami Aero Poznań.

Bardzo nam miło, że firma Aero Poznań została partnerem turniejów Biznes Ligi. Do zobaczenia na polach!