We wtorek startuje golfowa Biznes Liga

Na tę chwilę czekaliśmy od kwietnia. Już we wtorek spotkamy się na długo wyczekiwanym otwarciu sezonu Porsche Inter Auto Polska Golf Business League.

Pierwszy turniej w tym sezonie rozegramy w dniach 14-15 lipca na polu Mazury Golf & Country Club. Gospodarzem rozgrywek będą salony Audi Porsche Połczyńska oraz Audi City Warszawa. 

Najważniejsze informacje

Wieczorny bankiet oraz ceremonia rozdania nagród odbędzie się 14 lipca (wtorek) o godz. 21.00 w Restauracji Przystań w Hotelu Przystań. Zapewniliśmy transfery w wyznaczonych godzinach (harmonogram pod linkiem poniżej).

Lista startowa zostanie opublikowana we wtorek około południa w recepcji turniejowej.

Pod linkiem prezentujemy ważne informacje związane z turniejem, harmonogram rozgrywek oraz listę uczestników. Kliknij i sprawdź, co nas czeka na Mazurach.

Wsparcie partnerów Biznes Ligi

W tym roku sponsorem tytularnym Biznes Ligi ponownie jest Porsche Inter Auto Polska. Na polach ponownie będą nam towarzyszyć auta ze stajni tego dealera, a jazdy testowe z pewnością dostarczą wiele emocji. 

W gronie tegorocznych partnerów miło jest nam powitać firmę Aero Poznań, która zadba o dostarczanie podniebnych wrażeń. Cieszymy się, że towarzyszy nam również sklep z ekskluzywną odzieżą, nie tylko golfową, S’portofino. Ponownie witamy przedstawicieli branży finansowej z Bejera Fund. 

Cieszymy się ogromnie, że wieloletni partnerzy Biznes Ligi nieustannie nas wspierają i tworzą z nami ten wyjątkowy turniej: Eneria CAT, HuberGroup Polska, Dr Irena Eris, Borjomi, MastersGolf, Wielkie Wina, Ballantine’s.

Do zobaczenia na polach!