SUNTECH partnerem turniejów golfa Golf Business League 2021

Podczas ostatniego turnieju na polu Toya Golf mogliście spotkać naszego partnera, firmę Inteligentny Budynek Polska,  w towarzystwie nagradzanego projektanta Oskara Zięty z Zięta Studio. Jego słynne stołki Plopp były do wygrania na dołku konkursowym SUNTECH Nearest to the Pin. I będą do wygrania na najbliższym turnieju w Sobieniach Królewskich.

Inteligentny Budynek Polska jest wyłącznym dystrybutorem marki SUNTECH, światowego lidera w produkcji pergoli tarasowych nowej generacji. Charakteryzują się unikalną funkcjonalnością i minimalistyczną formą, która idealnie komponuje się z nowoczesną architekturą.

System zadaszenia tarasu SUNTECH umożliwia zarówno elegancką zabudowę tarasu, jak i tworzenie przestrzeni wolnostojących. Pergole tarasowe zapewniają ochronę przed słońcem, deszczem i śniegiem. System posiada automatyczne odchylane/chowane aluminiowe lamele. 

Dzięki bezstopniowo regulowanym lamelom można stworzyć optymalny klimat na swoim tarasie, dopasowując go do warunków atmosferycznych. Rozsuwany dach pergoli, wyposażony w czujnik wiatru i deszczu, zamyka się automatycznie.

Taką wolnostojącą pergolę możecie zobaczyć podczas turniejów golfowych. Dzięki naszemu partnerowi macie również szansę na niebagatelną nagrodę. Na jednym z dołków w Sobieniach Królewskich wypatrujcie konkursu SUNTECH Nearest to the Pin. Do wygrania nagradzane stołki Plopp zaprojektowane i wykonane wg opatentowanej metody Oskara Zięty. 

Do zobaczenia na polach!