To się nazywa wyjazd golfowy! Poznaj lokalizację i termin zagranicznego turnieju Golf Business League

Zagraniczny finał Biznes Ligi odbędzie się pod tytułem „Finally Together”. Ugości nas butikowy hotel Kempiński The Dome w tureckim Belek, a zagramy na polach Sultan i Pasha i PGA National.

Turniej wyjazdowy odbędzie się 27 listopada – 4 grudnia 2021 r. Wyjazd wymagał zarezerwowania prawie całego obiektu, bo do tegorocznych wygranych dołączą zwycięzcy poprzednich edycji Golf Business League oraz Polish Masters (turnieje nie mogły się odbyć ze względu na pandemię koronawirusa). Stąd hasło „Finally Together”.

Gospodarz wyjazdu

Uczestników wyjazdu ugości 5-gwiazdkowy Kempinski Hotel The Dome położony w Belek, 25 minut drogi od lotniska w Antalyi. Ten butikowy hotel, usytuowany bezpośrednio przy plaży oraz pola golfowego, słynie z wytwornych, orientalnych wnętrz i pierwszorzędnej obsługi. Hotel Kempinski The Dome oferuje również jedno z największych i najbardziej kompleksowych SPA w Belek.

Gdzie zagramy?

Uczestnicy wyjazdu rozegrają w sumie 4 rundy na dwóch polach golfowych należących do resortu Antalya Golf Club, mającego status PGA National Turkey – PGA Sultan i The Pasha. Pierwsze z pól było gospodarzem wielu renomowanych turniejów, w tym Turkish Airlines World Golf 2012.

Szczegóły wyjazdu znajdują się TUTAJ

Przypominamy, że po ostatnim tegorocznym turnieju Golf Business League wyłonionych zostanie 9 najlepszych graczy klasyfikacji generalnej, którzy otrzymają zaproszenie do bezpłatnego udziału w zagranicznym finale. Prawo do udziału w finale zagranicznym obejmuje zakwaterowanie w hotelu w pokoju 2-osobowym, grę na polach golfowych oraz udział w atrakcjach dodatkowych.

Wyłącznym operatorem wyjazdu obsługującym wszystkie kwestie związane z wyjazdem zostało biuro Travel & Action.

W sprawie wyjazdu prosimy o kontakt wyłącznie z biurem Travel & Action.

Katarzyna Bobińska / Travel & Action
mob. +48 600 88 55 44
tel. +48 22 349 23 96
email: kbobinska@travelandaction.pl