Zegarek TAG Heuer trafi do zwycięzcy klasyfikacji generalnej!

Nie dość, że pięknie się prezentuje, to doskonale sprawdza się podczas rundy na polu golfowym. O wyjątkowych walorach nowego zegarka TAG Heuer Connected Calibre E4 Golf Edition uczestnicy Golf Business League będą mieli szansę przekonać się podczas drugiego w tym sezonie turnieju na Rosa Private Golf Club. Co więcej, ten prawdziwy majstersztyk sztuki zegarmistrzowskiej będzie jedną z nagród, które wręczymy laureatowi tegorocznej klasyfikacji generalnej.

Zegarek Connected powstał z myślą o najwyższej elegancji i o sportowych osiągach. W tym roku na rynek wchodzą dwa nowe modele tej serii, a każdy z nich prezentuje charakterystyczny dla marki TAG Heuer design i umożliwia dostęp do aplikacji sportowych i wellness.

Bazując na wieloletnim dziedzictwie firmy TAG Heuer w świecie sportu, większy model 45 mm ma odważny sportowy wygląd. Mniejszy, 42-milimetrowy jest bardziej smukły i elegancki.

Nowe modele oferują również szeroki wybór tarcz, które podkreślają wiele aspektów świata TAG Heuer Connected. Wśród nich znajdują się te nawiązujące do bogatego dziedzictwa zegarmistrzowskiego TAG Heuer oraz artystyczne animacje zgodne z najnowszymi trendami.

Zegarki posiadają zupełnie nową koncepcję ładowarki. Ma ona dwa zastosowania. Po pierwsze, jako bardzo szykowna podstawka służy do wyeksponowania zegarka w salonie lub sypialni. W nocy staje się stolikiem nocnym, który świeci subtelnym światłem, wyświetlając godzinę. Po drugie, oczywiście umożliwia też ładowanie zegarka w tle, wyświetlając procent baterii na eleganckim wyświetlaczu.

Wśród uczestników turnieju Golf Business League na Rosa Private GC wylosujemy osobę, która przetestuje zegarek podczas rundy. Zwycięzca tegorocznej klasyfikacji generalnej otrzyma natomiast ten piękny model w prezencie. Jest o co grać!