Accolade znowu gra z Biznes Ligą!

W tym sezonie już po raz kolejny sponsorem turniejów Biznes Ligi została firma Accolade. Podczas inaugurującego tegoroczne rozgrywki turnieju na Rosa Private Golf Club w Częstochowie nasz partner zaprosił swoich klientów na akademię golfa, podczas której mogli oni spróbować swoich sił w golfie. A przy okazji również podpatrzeć w akcji m.in. Jerzego Dudka i Mariusza Czerkawskiego w trakcie rozgrywania przez nich jednego z turniejowych dołków.

Accolade „zadebiutowało” w Biznes Lidze w 2021 r. podczas jednego z turniejów. W kolejnym sezonie marka zdecydowała się pójść o krok dalej i zostać partnerem całego naszego cyklu. W tym roku firma po raz kolejny obdarzyła nas zaufaniem i w myśl zasady, że długofalowa współpraca przynosi najlepsze korzyści, ponownie została sponsorem wspomagającym ligi.

Podczas turnieju w Częstochowie, oprócz akademii golfa dla klientów, Accolade ufundowało także nagrody na dołku konkursowym, na którym dumnie prezentowała się piramida piłek golfowych w niebieskim kolorze – barwie znajdującej się w logo naszego partnera.

Dołek konkursowy Accolade podczas turnieju na Rosa Private GC.

Accolade inwestuje w najwyższej klasy infrastrukturę dla biznesu w Europie, a wśród klientów marki są globalne brandy z sektorów handlu elektronicznego, przetwórstwa i logistyki. Firma jest właścicielem sieci 51 parków przemysłowych w Czechach, Polsce, Niemczech, Holandii, na Słowacji i Hiszpanii, które uzyskały certyfikaty BREEAM, gwarantujące zrównoważone i przyjazne podejście do kwestii ochrony środowiska.

Poza realizacją projektów w nowych lokalizacjach długofalowo Accolade inwestuje również w projekty rewitalizacji zaniedbanych terenów poprzemysłowych. W ciągu ponad dwunastu lat działalności firma zbudowała portfel nieruchomości komercyjnych o powierzchni 3 mln m², o wartości prawie 2,7 mld euro.

Ogromnie się cieszymy, że firma Accolade zdecydowała się już po raz kolejny zaangażować w cały sezon Biznes Ligi. Do zobaczenia na polach!

Mariusz Czerkawski prezentuje golfowe umiejętności Klientom Accolade.