Winnica L’Opera po raz kolejny partnerem turnieju Biznes Ligi

Już po raz drugi uczestników turnieju Golf Business League raczyła swoimi wybornymi winami Winnica L’Opera, która była obecna na turniejach Biznes Ligi zarówno podczas finałowych rozgrywek we Wrocławiu w zeszłym sezonie, jak i w trakcie naszego pierwszego turnieju w Częstochowie tym roku.

Winnica L’Opera założona została w 2014 roku na ziemiach Wzgórz Trzebnickich Dolnego Śląska. Wolne dojrzewanie, precyzja oraz pasja to fundamenty działania Winnicy, które sprawiają, iż są to produkty idealne dla klientów, ceniących jakość, innowacyjność, oraz piękno minimalistycznego designu.

Winnica L’Opera, poprzez umiejętne przetwarzanie winogron uprawianych z najwyższą starannością, udowadnia także, że i Polsce mogą powstawać doskonałej jakości wina, o czym uczestnicy Biznes Ligi przekonali się już dwukrotnie.

Podczas bankietu wieczornego w Hotelu ARCHE w Częstochowie serwowane były dla Państwa wyjątkowe wina z oferty naszego Partnera, m.in. białe wino Halka, nazwane na cześć słynnej polskiej opery autorstwa Stanisława Moniuszki. Wino Halka to połączenie różnych odmian winogron, charakteryzujące się świeżością, słodyczą i wzmocnionym bukietem aromatycznym.

Wszystkie osoby zainteresowane bliższym poznaniem tych doskonałej jakości win odsyłamy na stronę naszego Partnera oraz do osobistego odwiedzenia Winnicy, które znajduje się niedaleko pola golfowego Gradi Golf Club w Brzeźnie.