Grecka uczta dla finalistów Golf Business League 2023!

W tym roku nagrodą główną w cyklu Golf Business League są zaproszenia na wyjątkowy wyjazd turniejowy w przepięknej greckiej scenerii. Jego uczestników ugości luksusowy resort Costa Navarino z czterema przepięknymi polami golfowymi, w którym golfiści mogą poczuć się zaopiekowani dosłownie na każdym kroku.

Costa Naravino to prawdziwy golfowy raj na Paloponezie. Ogromny ośrodek wypoczynkowy składa się z dwóch 5-gwiazdkowych kurortów: The Romanos, Luxury Collection Resort i The Westin Resort. Docelowo ma ich to się znaleźć aż pięć odrębnych części o łącznej powierzchni ponad 1000 ha. Właśnie kończą się prace nad dwoma kolejnymi – Waterfront oraz Mandarin Oriental, których otwarcie planowane jest w 2023 roku. Ich oferty mają się uzupełniać – będą to zarówno luksusowe hotele, autorskie pola golfowe, światowej klasy SPA, najnowocześniejsze obiekty konferencyjne i luksusowe prywatne rezydencje.

Mistrzowskie pola w pięknej scenerii

The Dunes, projektu Bernharda Langnera i Rossa McMurraya, to najstarsze pole golfowe należące do resortu – zostało otwarte w 2010 r. Pole jest utrzymane perfekcyjnie i perfekcyjnie wybacza nie do końca czyste uderzenia. Kolejna, równie spektakularna osiemnastka na terenie obiektu to pole The Bay (architekt: Robert Trent Jones II), z którego roztaczają się bajeczne widoki na zatokę Navarino. W 2022 r. ofertę resortu uzupełniły dwa kolejne pola golfowe – The Olimpic Academy Golf Course oraz The Hills Golf Course. Oba zaprojektował Jose Maria Olazabal. Cztery przepiękne pola o niewiarygodnej jakości utrzymania rozmieszczono w zasięgu 20 minut jazdy od resortu.

Kompleks oferuje nie tylko relaks na najwyższym poziomie, ale też aktywny wypoczynek w 16 dyscyplinach sportowych (surfing, windsurfing, kite, diving, tenis, rowery, joga itd.). Na terenie obiektu działa obecnie ponad 20 restauracji.

Zaplanuj listopad z Biznes Ligą!

Zaproszenia na wyjazd do Costa Navarino wręczymy laureatom klasyfikacji generalnej cyklu w trzech grupach HCP – w sumie 9 osobom. Wyjazd odbędzie się 5–12 listopada 2023 r. w kameralnym gronie 40 osób, dlatego już teraz warto zarezerwować swój udział w tym wydarzeniu.

Pełna oferta wyjazdu znajduje się na stronie naszego Partnera – Travel&Action.