ARIA zadba o specjalną oprawę Finału

Fundusz inwestycyjny ARIA to wieloletni Partner Golf Business League. Z okazji turnieju finałowego, firma szykuje dla wszystkich uczestników dodatkowe atrakcje i aktywności – zarówno sprawdzające formę golfową, jak i wiedzę pozasportową. A to jeszcze nie wszystko!

ARIA to fundusz growth, inwestujący w spółki technologiczne z Europy Centralnej, skupiający się na zespołach, które przeszły pierwszą próbę rynkową i posiadają zweryfikowany model biznesowy. Fundusz aktywnie wspiera spółki w szerokim spektrum zagadnień związanych z dalszym rozwojem biznesu i budowaniem ich wartości.

Dzięki doświadczeniu, wiedzy i metodologii, ARIA jest partnerem w ocenie i inwestowaniu w najciekawsze projekty inwestycyjne. Dołączając do grona inwestorów, możesz być na bieżąco z najciekawszymi innowacjami na rynku i przyczyniać się do rozwoju technologii przyszłości. Dodatkowo ARIA jest także firmą odpowiedzialną społecznie i wspiera rozwój społeczności – budowanie relacji, pielęgnowanie więzi, promowanie szlachetnych postaw. Dlatego nasz współpraca przy Golf Business League jest tak naturalna.

Przez cały sezon możecie wygrywać nagrody na dołku konkursowym Partnera, jednak specjalnie na tegoroczny Finał fundusz przygotował dodatkowe konkursy i nagrody. W trakcie wieczornego bankietu będziecie mogli sprawdzić swoją wiedzę, jednak nie chcemy jeszcze zdradzać z jakiej kategorii. Ponadto ARIA przygotowała dla Was jeszcze jedną niespodziankę – zagraj z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się jaką!

Dziękujemy za wsparcie. To właśnie dzięki naszym Partnerom możemy tworzyć dla Was tak wyjątkowe wydarzenia.Zapraszamy również na stronę internetową funduszu ARIA: www.ariafund.com