Wysyp nagród w finale Golf Business League!

Przed nami wielki finał cyklu Golf Business League, na który szykujemy mnóstwo niespodzianek. Dla uczestników finału czeka w sumie aż 11 zaproszeń na wyjazdy zagraniczne! Pora rozwiązać worek z nagrodami!

W turnieju finałowym, który zostanie rozegrany 12-13 września na polu Wrocław Golf Club, stawka rywalizacji będzie podwójna. Po pierwsze, wyłonieni zostaną zwycięzcy dwudniowej  rywalizacji na polu Wrocław Golf Club. Po drugie, podsumowane zostaną tegoroczne zmagania i na podstawie prowadzonej od początku sezonu klasyfikacji generalnej nagrodzeni zostaną laureaci tegorocznego cyklu.

Wyróżnieni zostaną najlepsi zawodnicy rankingu w poszczególnych grupach HCP (w sumie 9 osób) i to im wręczymy zaproszenia na wyjątkowy golfowy wyjazd do greckiego 5-gwiazdkowego Costa Navarino Resort, słynącego z przepięknych pól golfowych i uznanego za „European Golf Resort of the Year 2017”.

Rywalizacja będzie z pewnością zacięta, zwłaszcza że partner i organizator wyjazdu do Grecji – Travel& Action – dla uczestników finału przygotował jeszcze jedną niespodziankę – dodatkowe, dziesiąte zaproszenie do Grecji! Będzie ono do wygrania w sumie na 4 konkursowych dołkach par 3 za hole-in-one!

Wśród uczestników finału, dzięki Travel&Action, rozlosujemy także weekendowy golfowy wypad do Hiszpanii. Kto wie, może to do Ciebie uśmiechnie się szczęście?

Finałowy turniej Biznes Ligi nie mógłby się odbyć też bez specjalnej finałowej oprawy. Hotelem turniejowym finału będzie położony w sercu historycznego Ostrowa Tumskiego Hotel The Bridge MGallery, uznawany za najlepszy, 5-gwiazdkowy hotel we Wrocławiu.

Podczas wieczornego bankietu w wyjątkowych wnętrzach tego hotelu będzie miała miejsce ceremonia rozdania nagród za pierwszy dzień rywalizacji, a także dodatkowe atrakcje takie jak degustacje wyśmienitej jakości alkoholi od destylarni Wolf&Oak oraz Winnicy L’Opera, degustacje cygar, wystawa światowej sławy artysty i projektanta Oskara Zięty oraz występy muzyczne.

Do tego dodatkowe dołki konkursowe na polu golfowym, fantastyczne nagrody rzeczowe do wygrania, atrakcje szykowane przez Partnerów, udział gości specjalnych – to będą dwa dni wypełnione nie tylko sportowymi atrakcjami.

Słoneczna idealna na golfa pogoda też już zamówiona!

Zapisy trwają!

Zapisy