Masters Golf oficjalnym sklepem partnerskim Golf Business League

Sklep golfowy Masters Golf już od wielu lat jest oficjalnym Partnerem cyklu Golf Business League. Nie inaczej jest także w sezonie 2023, w którym nasz Partner przygotowuje dla zawodników zaplecze sprzętowe oraz konkursy z nagrodami.

 

Sklep Masters Golf posiada różnorodną ofertę, w której golfiści znajdą wszystko, czego potrzebują. Przez ponad 20 lat swojej działalności sklep wprowadził na polski rynek szeroką gamę produktów obejmujących zarówno podstawowe wyposażenie – kije golfowe, odzież, i obuwie, jak i mniejsze lub większe akcesoria golfowe. Warto pamiętać, że sklep oferuje nie tylko sprzęt i akcesoria oraz gadżety golfowe, ale także prowadzi działalność serwisową i naprawczą. Pracownicy Masters Golf to specjaliści w swojej dziedzinie, więc bez przeszkód możesz powierzyć im swój sprzęt i akcesoria. Zajmują się takimi pracami jak m.in. skracanie i wydłużanie kijów, czy też wymiana shaftów i gripów.

Na wszystkich tegorocznych turniejach Masters Golf przygotowuje specjalne stoisko, przy którym znajdziecie sporą część oferty sklepu. Dzięki temu możecie zaopatrzyć się w potrzebny asortyment nawet w dniu gry, a także skonsultować swoje potrzeby z profesjonalistami. Stanowisko znajdziecie także w trakcie Finału Golf Business League we Wrocławiu, do którego serdecznie zapraszamy.

Dodatkowo w trakcie Finału, podobnie jak w trakcie poprzednich rund, sklep przygotuje dla Was specjalne dołki konkursowe, które dodadzą nieco emocji sportowych. Wyszukujcie tabliczek z logiem Partnera – zwycięzcy mogą liczyć na „darmowe” zakupy w sklepie!

 

Dziękujemy za wsparcie. To właśnie dzięki naszym Partnerom możemy tworzyć dla Was tak wyjątkowe wydarzenia.

 

Zapraszamy również na stronę internetową Masters Golf: www.mastersgolf.pl