Grupa ARCHE partnerem Golf Business League

Grupa Arche, w skład której wchodzi 17 hoteli położonych na terenie całego kraju, dołącza w tym sezonie do grona sponsorów turnieju Golf Business League. Nasz nowy Partner przygotował dla Was wyjątkowe atrakcje i nagrody.

Jeden z należących do grupy obiektów – gdański Dwór Uphagena, będzie także gospodarzem wieczornego bankietu w trakcie kolejnego turnieju GBL na polu golfowym Sand Valley Golf Resort. Wspólnie z Grupą Arche przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe nagrody, ponadto w trakcie gry wypatrujcie również dołków konkursowych sygnowanych logiem Partnera.

Grupa Arche - Dwór Uphagena

Dwór Uphagena ugości uczestników kolejnej Biznes Ligi

Grupa powstała poprzez rozwój firmy deweloperskiej Arche, która od 1991 roku świadczy profesjonalne usługi deweloperskie. Przez ten czas powstało wiele ciekawych projektów i inwestycji. Łącznie wybudowano ponad 10000 domów i mieszkań.

Do Grupy Arche należy również sieć 17 hoteli. Obiekty z Kolekcji Arche cechują się wysokim zróżnicowaniem. Hotele w stolicy ulokowane są w pobliżu Lotniska Chopina. Na pobyty krótkoterminowe często decydują się tutaj przedstawiciele międzynarodowej sieci biznesowej. Oprócz hoteli miejskich Arche posiada duży wybór hoteli zabytkowych. Koszary Arche Hotel położony blisko Warszawy, Cukrownia Żnin, Pałac i Folwark w Łochówie, Zamek w Janowie Podlaskim, Dwór Uphagena w Gdańsku czy Hotel Tobaco w Łodzi to idealne miejsca do pobytów długoterminowych w rodzinnym gronie.

Grupa Arche - Cukrownia Żnin

Jedną z głównych działalności Grupy Arche jest rewitalizacja historycznych miejsc

Działalność firmy to nie tylko budowa domów, apartamentów, mieszkań, hoteli czy loftów, ale też zaangażowanie w rewitalizację zabytków – Zamek w Janowie Podlaskim, Pałac i Folwark Łochów, Hotel Tobaco w Łodzi, Koszary Arche Hotel oraz Cukrownia Żnin. Niebawem Dwór Uphagena w Gdańsku, a także Klasztor we Wrocławiu.

Grupa Arche posiada także ofertę inwestycyjną – System Arche®, którego ideą jest uzyskiwanie comiesięcznych zysków z najmu pokoi hotelowych i sprzedaży hotelowej wraz ze spodziewanym, w długoterminowej perspektywie, wzrostem wartości nieruchomości.

Reprezentantem Partnera w trakcie wieczornego bankietu będzie Karol Wieder, który wręczy nagrody zwycięzcom w trakcie wieczornego bankietu.

Wraz z Partnerem zapraszamy Was na kolejne wydarzenia z serii Golf Business League.