Odkrywamy harmonogram tegorocznej Biznes Ligi!

Wiemy, że na to czekaliście, więc cieszymy się, że możemy już oficjalnie ogłosić tegoroczny harmonogram cyklu Golf Business League! Już teraz rezerwujcie daty w swoim kalendarzu, bo szykujemy dla was co najmniej kilka niespodzianek.

Biznesowy cykl, jedyny taki rozrywany w środku tygodnia, w tym sezonie składać się będzie z pięciu turniejów na polach golfowych w całej Polsce. Każdemu z dwudniowych turniejów towarzyszyć będzie wieczorny uroczysty bankiet połączony z rozdaniem nagród i dodatkowymi atrakcjami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników naszego cyklu, szykujemy kilka zmian – udział gości specjalnych, nietuzinowe wydarzenia przygotowane we współpracy z Partnerami cyklu. Jak co roku, będzie się dużo działo. Szczegóły już wkrótce!

Seria wystartuje w maju na przepięknym polu golfowym Rosa Private GC (23 –24 maja), by zatrzymać się kolejno w Mazury G&CC (20-21 czerwca), Sand Valley Resort (11-12 lipca) i w Modrym Lesie (8-9 sierpnia). Finałowy turniej, który zadecyduje o kształcie klasyfikacji generalnej serii, odbędzie się już tradycyjnie we wrześniu na Wrocław Golf Club. Uczestników finałowej rywalizacji ugości klimatyczny, 5-gwiazdowy hotel The Bridge, położony w sercu historycznego Ostrowa Tumskiego.

Znamy już też datę i miejsce zagranicznych rozgrywek, będących nagrodą główną dla najlepszych zawodników w swoich grupach HCP wyłonionych po turnieju finałowym na podstawie klasyfikacji generalnej. Tym razem finalistów ugości wyjątkowy resort Costa Navarino w Grecji (5 –12 listopada 2023), słynący z przepięknych pól golfowych i wyjątkowego serwisu. To będzie prawdziwa grecka uczta na koniec sezonu!

Zapisy wystartują już pod koniec tego tygodnia. W pierwszej kolejności mail z linkiem otrzymają od nas klubowicze Golf Business Club & Community oraz uczestnicy poprzednich edycji Golf Business League.

Już teraz rezerwujcie daty w swoim kalendarzu i do zobaczenia na polach golfowych!